piątek, 17 kwietnia 2015

Zaproszenie do akcji "Marchewkowy zawrót głowy"

Akcja nr 3 (19 kwietnia - 19 maja 2015)

"Marchewkowy zawrót głowy"


 Zapraszam do udziału w kolejnej organizowanej przeze mnie
akcji kulinarnej

Marchew wykorzystujemy w kuchni niemal codziennie. Zawiera dużo cennych minerałów (wapń,fosfor, potas, sód, żelazo, siarka, cynk) i witamin (A, E, C, H, K, PP, witaminy z grupy B).
Poza tym marchew obniża ciśnienie krwi, reguluje trawienie, ma działanie rozkurczowe. Wpływa  pozytywnie na naszą odporność. Dzięki niej skóra staje się bardziej elastyczna. Uchodzi też za warzywo przeciwcukrzycowe i przeciwpasożytnicze.

Biorąc pod uwagę tak korzystne działanie marchwi, zapraszam do udziału w akcji, w której marchew jest najważniejszym składnikiem dania. Przesyłajcie swoje pomysły na dania ciepłe i zimne - sałatki, surówki, zupy, desery, soki, obiadki dla dzieci i inne, które przyjdą Wam do głowy.

Z przyjemnością poznam również Wasze propozycje przepisów z wykorzystaniem marchewek typu baby oraz marchewek kolorowych dla podkreślenia ich różnorodności :)

Zapraszam :)

Wpisy muszą zawierać opis wykonania oraz zdjęcie potrawy

Czas trwania akcji: 19 kwietnia - 19 maja 2015

Przepisy można zamieszczać na Mikserze Kulinarnym, na Durszlaku lub w komentarzu do tego posta w postaci linku do przepisu (na stronie przepisu musi pojawić się banerek akcji). 

Banerek:                                            Kod:
http://weekendywdomuiogrodzie.blogspot.com/2015/04/zaproszenie-do-akcji-marchewkowy-zawrot.html
<a href="http://weekendywdomuiogrodzie.blogspot.com/2015/04/zaproszenie-do-akcji-marchewkowy-zawrot.html" target="_blank"><img alt="http://weekendywdomuiogrodzie.blogspot.com/2015/04/zaproszenie-do-akcji-marchewkowy-zawrot.html" border="0" height="133" src="http://3.bp.blogspot.com/-J6RV6RUPZfw/VTC8lBM2mgI/AAAAAAAABAs/iyJdTavTkHU/s1600/marchew5.jpg" width="200" / /></a>
Banerek na Mikserze:
Marchewkowy zawrót głowyKod:
<a href="http://zmiksowani.pl/akcje-kulinarne/marchewkowy-zawrot-glowy" target="_blank" title="Marchewkowy zawrót głowy"><img src="http://zmiksowani.pl/image/miks/063f0852ff854971a91384dbea9f50e2_v2.jpg" width="154" height="130" border="0" alt="Marchewkowy zawrót głowy"/></a>


Banerek na Durszlaku:
Marchewkowy zawrót głowyKod:
<a href="http://durszlak.pl/akcje-kulinarne/marchewkowy-zawrot-glowy"><img src="http://durszlak.pl/system/banners/00/00/00/11/72embed_4VyMx27yf6CtACWkMIED4hKDZj339gzz.jpg" alt="Marchewkowy zawrót głowy"></a>2 komentarze:

  1. Fajna akcja, bo można wykorzystać i marchewkę z ubiegłego roku i młodziutką. Na pewno coś dorzucę :)

    OdpowiedzUsuń

Chętnie poznam Twoje zdanie na temat tego wpisu lub przepisu. Zostawisz kilka słów w komentarzu?
Dziękuję, również za lajki na fb oraz serduszka na Instagramie :-)
Komentarze z lokowaniem produktów nie będą publikowane.