czwartek, 14 czerwca 2018

"W krainie miodem płynącej 5" - zaproszenie do udziału w akcji

Akcja nr 31 (15 VI - 15 VII 2018)

Serdecznie zapraszam do udziału w piątej edycji organizowanej przeze mnie akcji kulinarnej


Wiosna tego roku rozpieszcza nas tak, jakby chciała nadrobić poprzedni rok. Pszczoły uwijają się, korzystając z dobrych warunków, więc możemy cieszyć się smakiem tegorocznych miodów.Świeży miód jest teraz najzdrowszy i najbardziej odżywczy. U niektórych z Was może jeszcze znajdą się zasoby z poprzedniego sezonu, inni konsumują miód tegoroczny. I jednych, i drugich zapraszam do udziału w kolejnej edycji mojej akcji kulinarnej "W krainie miodem płynącej...". Może dzięki wspólnie zebranym przepisom zachęcimy do kupna i eksperymentowania z miodami tych, którzy do tej pory zjadają go wyłącznie na kanapkach lub wypijają z wodą?WARUNKI AKCJI (muszą być spełnione wszystkie, by przepis został zaakceptowany:


  • wpisy muszą zawierać opis wykonania potrawy,
  • wpis musi być opatrzony własnym zdjęciem potrawy,
  • przepis musi być nazwany (nie będą akceptowane wpisy opatrzone wyłącznie numerem),
  • wpisy i zdjęcia nie mogą zawierać reklam i lokowania produktów (w podsumowaniu umieszczam wszystkie zaakceptowane przepisy i nie chcę robić darmowej reklamy różnym firmom),
  • wpisy (a nie blog na bocznej szpalcie) muszą być opatrzone aktywnym banerkiem akcji odnoszącym do tego zaproszenia lub agregatora.


Mile widziane będą przepisy, w których miód naturalny nie jest poddany obróbce termicznej powyżej 40 stopni C. - tylko wtedy zachowuje swoje cudowne własności.

Serdecznie zapraszam :)

Czas trwania akcji: 15 VI - 15 VII 2018

Wpisy można zamieszczać w komentarzu do tego postu lub na Durszlaku.

Inspiracje:

Baner:

https://weekendywdomuiogrodzie.blogspot.com/2018/06/w-krainie-miodem-pynacej-5-zaproszenie.html
kod:

<a href="https://weekendywdomuiogrodzie.blogspot.com/2018/06/w-krainie-miodem-pynacej-5-zaproszenie.html" style="clear: left; float: left; margin-bottom: 1em; margin-right: 1em;" target="_blank"><img alt="https://weekendywdomuiogrodzie.blogspot.com/2018/06/w-krainie-miodem-pynacej-5-zaproszenie.html" border="0" height="200" src="https://1.bp.blogspot.com/-dyMwxhdUsIs/Wx1D9hbwC0I/AAAAAAAAI6U/SE39y4dFOP43xcItKuVorMF74UnFpnkAQCLcBGAs/s1600/Miod2018-5.jpg" width="140" /></a>
Baner na Durszlaku:

W krainie miodem płynącej... 5.kod:

<a href="http://durszlak.pl/akcje-kulinarne/w-krainie-miodem-plynacej-5" >
  <img src="https://durszlak.pl/system/banners/00/00/00/15/94embed_Vsz9SdgtCYl4Yw0c7WiMrTuOoRmaLAzz.jpg?source=weekendy-w-domu-i-ogrodzie" alt="W krainie miodem płynącej... 5."
       alt="W krainie miodem płynącej... 5."></a>


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Chętnie poznam Twoje zdanie na temat tego wpisu lub przepisu. Zostawisz kilka słów w komentarzu?
Dziękuję, również za lajki na fb oraz serduszka na Instagramie :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...